kingdom czech
logo    Anionové hygienické vložky  a další produkty pro zdraví  Harmonie s přírodou 

Při objednávce v ČR nad 2998,99 Kč a v SR nad cca 180 EUR  poštovné zdarma.

--------------------------------------------------------------------------------------

DOMÁCÍ SIRUPY na www.ceskysirup.cz.


Zubní pasty Aniodent
Zubní pasta Aniodent s obsahem aniontů a minerálních solí


Zubní pasta Aniodent s obsahem aniontů a minerálních solí


Aniodent je zubní pasta s jedinečným obsahem aniontů a minerálních solí, obsahuje vzácnou složku starou miliony let a je revolučním průlomem ve světě dentální hygieny. Spojením esence naturálních minerálních solí a moderní technologie Vám Aniodent poskytne osvěžující chuť a mimořádnou ochranu chrupu a dásní, čímž Vám zajistí komplexní a dlouhodobou péči o Vaše dentální zdraví.


Vlastnosti Aniodent

1. Posiluje zuby
2. Prevence před paradentózou
3. Bílí zuby
4. Chrání před zubním kazem
5. Osvěžuje dech
6. Stabilizuje pH v ústech

Jedinečný obsah Aniodent
I. Prvohorní minerální soli

Vznikly krystalizací mořské vody před 300 miliony let, dnes získávané zejména z Tibetu a provincie Qinghai.
Dokáží produkovat prospěšné anionty, vytvářející na povrchu zubu ochrannou vrstvu, která zabraňuje bakteriím proniknout do zubů, vzniku paradentózy, krvácení dásní a dalších nepříjemných problémů. Obsahují mnoho prvků prospěšných pro lidské tělo, včetně jódu, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, atd.. Anionty absorbují anaerobní bakterie v ústech a tím účinně zabraňují vzniku paradentózy. Anionty dále tvoří ochrannou vrstvu kolem zubů a jako štít brání zuby před jejich poškozením.


II. Hydratovaná silice - Funguje jako bělíci složka.

Hydratovaná silice dokáže odstraňovat skvrny i bez poškozování zubní skloviny a zároveň chrání zuby: Speciální přidávána složka Xylitol pomáhá zabránit rozšiřování zubního kazu. 

III. Vitamín B2

Dokáže efektivně redukovat záněty v ústní dutině, rtů a jazyka. Rovněž podporuje metabolismus dásní a tím celkově posiluje zdraví.

IV. Přírodní extrakty zeleného čaje a máty peprné

Obě složky zajišťují dlouhotrvající a svěží dech. Mají dezinfekční a protivirové účinky, pomáhají zabránit kazivosti zubů, vzniku zubního plaku a eliminuje záněty v ústní dutině.


Zubní pasta Welsmile s obsahem aniontů a minerálních solí může efektivně předcházet vzniku paradentózy a udržovat zdravé prostředí v dutině ústní!

Objednávat můžete zde