kingdom czech
logo    Anionové hygienické vložky  a další produkty pro zdraví  Harmonie s přírodou 

Při objednávce v ČR nad 2998,99 Kč a v SR nad cca 180 EUR  poštovné zdarma.

--------------------------------------------------------------------------------------

DOMÁCÍ SIRUPY na www.ceskysirup.cz.


Vyjádření lékaře
Vyjádření lékaře

Vyjádření

MUDr. Miloslava Laciny

Zásadně je třeba od sebe oddělit pojmy nanotechnologie - věda, která se obecně zabývá malými částicemi a jejich využití v praxi a nanočástice - které jsou jednak předmětem výzkumu a občas i cíleně aplikovány. Mezi nimi pak nanočástice přírodní, které se vyskytují v přírodě milióny let a nikomu to nevadilo, protože o nich nikdo nevěděl a umělé, kde jsou myšleni především nanoroboti.

Dále je velice důležité zohlednit skutečnost, jakou formou se s nanočásticemi setkává náš organismus, zda je přijímá spontánně ze svého přirozeného okolí nebo, zda jsou vpravovány přímo do organismu.

Použití turmalínu formou nanotechnologie při zevní aplikaci odpovídá přirozenému ději, podobně, jako, když jedeme do lázní. Již dříve lidé přirozeně vyhledávali místa, kde se cítili dobře a kde léčili. Byla a jsou to místa se zvýšenou koncentrací nejrůznějších látek, které našemu organismu obecně prospívají, a celkem nikoho nezajímá, jak jsou tyto látky veliké. Často se jedná o molekuly účinných látek, které jsou ještě mnohem menší než tolik obávané nanočástice.

Aplikace vložek s léčebným proužkem se dá přirovnat k soustavnému lázeňskému pobytu, kdy procedury jsou dávkovány šetrně a po malých dávkách. Je to jako s cvičením třeba na páteř, pokud se cvičí denně, pak páteř nezlobí nebo jen minimálně.

Turmalín je sice vzácný, ale přirozeně se vyskytující nerost. Ostatní složky vložek jsou také čistě přírodní a i kvalitní, takže se opravdu, ale opravdu, opravdu, není čeho obávat.

Zdraví MUDr. Lacina Miloslav