kingdom czech
logo    Anionové hygienické vložky  a další produkty pro zdraví  Harmonie s přírodou 

Při objednávce v ČR nad 2998,99 Kč a v SR nad cca 180 EUR  poštovné zdarma.

--------------------------------------------------------------------------------------

DOMÁCÍ SIRUPY na www.ceskysirup.cz.


Win guard - samolepky na mobil
Win guard - samolepky na mobil

 

 • 3 cesty ochrany: odstíní / pohltí/ přemění na teplo

 • EMS-MAXTM patentovaný materiál pro absorpci vln vyvinutý speciálně pro mobilní telefony
 • Vytvořený spoužitím utajované vojenské technologie
 • účinnost absorpce větší než 93.7 %
 • účinnost tlumení záření větší než 99.9 %
 • ultratenký, ohebný, snadno použitelný a moderní stylový design

Co je to WINGUARD?

Vytvořený a patentovaný po rozsáhlém výzkumu. WINGUARD je ultratenká, ohebná, stylová a snadno použitelná samolepka, která se přilepí na Váš mobilní telefon.

Jak mě WINGUARD chrání?

Ultratenká, technologicky vyspělá samolepka WINGUARD Vás chrání dvěma způsoby:

 • Pohltí 93.7% až 99.9% škodlivé EMF radiace z mobilních telefonů a přilehlých elektronických zařízení s využitím patentované technologie EMS-MAXTM.
 • Přemění škodlivé záření na mírné teplo a uvolní ho bezpečně do vzduchu. WINGUARD pohltí a přemění záření z mobilních telefonů na všech světových frekvencích, v rozsahu od 10MHz do 8000MHz.

 

Co je za technologií WINGUARD?

Za dvěmi patentovanými a obchodně chráněnými technologiemi použitými pro pokrokovou samolepku WINGUARD stojí vojenské tajemství. Tyto technologie jsou:

 • EMS-MAXTM - špičkový, patentovaný materiál pro pohlcování radiace vyvinutý pro mobilní telefony.
 • EMSI CleanTM - invenční, patentovaná technologie, která významně redukuje přerušování hovorů a zlepšuje jejich kvalitu

 

EMS znamená "Elektromagnetickou Sorpci". Winalite zlepšil a přizpůsobil EMS technologii k výrobě pokrokového, produktu pro mobilní telefony nazvaného WINGUARD. Hlavní pokrokovou technologií WINGUARDu je EMS technologie nazvaná EMS-MAXTM. Přesné složení a výrobní proces EMS-MAXTM jsou zcela chráněné patentem.

úžasná, ohebná samolepka WINGUARD pohlcuje 93.7 % až 99 % elektromagnetického záření z mobilních telefonů stejně jako z přilehlých elektronických zařízení. Snadno použitelný výrobek WINGUARD přeměňuje záření na mírné teplo a uvolňuje ho do vzduchu.

Pro WINGUARD technologii nejsou používány žádné kovové ani radioaktivní složky. Technologie EMS-MAXTM je stabilní a s dlouhotrvajícím účinkem. Pozitivní účinek pohodlné a stylové samolepky přetrvává 6 let od data výrobky (který je vyznačen na balení). Po otevření balení WINGUARD využijte samolepky do 2 let pro získání nejlepší kvality účinku.

Jak se používá EMS technologie v armádě?

Například, když země potřebuje chránit lodě před zachycením nepřáteli, může vybavit loď zařízením pro elektromagnetickou sorpci (EMS).

Jakmile se nepřítel snaží zachytit loď radarovým systémem, EMS technologie na lodi pohltí radarové vlny. Nepřítel nemůže radarem loď zachytit, protože žádné odrazové vlny nedorazí na obrazovku radaru. EMS technologie pohltí radarové vlny a utajená loď je nezachytitelná pro radar nepřítele.

Winalite nyní vylepšil tuto vojenskou EMS technologii pro Váš užitek na EMS-MAXTM ultratenkou samolepku pro Váš mobilní telefon. Když používáte stylovou WINGUARD samolepku na svém mobilním telefonu, technologicky špičkový nástroj pohltí velkou většinu škodlivého elektromagnetického záření a chrání naše zdraví od jeho poškozujícího účinku.

Jsou nějaké další výhody WINGUARDu?

Ano!

Patentovaná technologie EMSI Clean:

 • Stíní, flitruje a aktivně pohlcuje elektromagnetické záření
 • Významně zlepšuje kvalitu zvuku Vašeho mobilního telefonu tím, že omezuje interferenci elektromagnetického hluku se signály Vašeho mobilního telefonu
 • Omezuje obtěžující přerušení telefonátů
 • Chrání Vaši citlivou oblast hlavy proti škodlivému elektromagnetickému záření

 

EMS neboli Elektromagnetická Sorpce je centrální funkcí technologie EMSI Clean. EMSI CleanTM má schopnost absorpce záření nad 90 %.

EMI neboli Elektromagnetická Interference je druhotnou funkcí Winalite technologie EMSI CleanTM. Jeho schopnost absorpce je nad 3 %, přičemž umožňuje prostupu vln.

Jaký je výstup elektromagnetického záření z mého mobilního telefonu?

Výstup elektromagnetického záření z mobilního telefonu je následující: 70 % ze sluchátka, 20 % z obrazovky a 10% z klávesnice a mikrofonu.

WINGUARD je průlomovou technologií ve srovnání s ostatními pasivními a jednotlivými metodami na prověřování elektromagnetického záření. Dříve vytvořené pomůcky mají průměrnou účinnost pouze 3 % - o mnoho nižší než pokroková technologie WINGUARDu.

Jak snadné je použití WINGUARDu?

WINGUARD je jednoduchý k použití-pouze následujte tyto snadné kroky:

 • Očistěte a osušte povrch Vašeho mobilního telefonu
 • Umístěte tenkou, ohebnou samolepku WINGUARD nahoru do místa ušního sluchátka.
 • Srovnejte otvor WINGUARD samolepky s otvorem sluchátka Vašeho telefonu
 • Vyhlaďte povrch zařízení WINGUARD podle potřeby
 • Používejte Váš telefon s důvěrou, že je Vaše zdraví chráněné

 

Jaká je doba platnosti WINGUARD samolepek?

 • Expirace: 6 let od data výroby
 • Použití: 2 roky po otevření pro nejlepší kvalitu.

 

SOUHRN

Pokud chcete silnou vojenskou technologii pracující pro Vaše bezpečí, pořiďte si Winalite WINGUARD špičkové, stylové, pohodlné samolepky na mobilní telefon.

Budete rádi, že jste tak učinili! Chraňte i zdraví svých dětí!

 

 

 

Informace pro technicky uvědomělé zákazníky

Když se příchozí elektromagnetické vlny setkají s vlnovou impedancí pokrokového materiálu pro absorpci vlnění, dojde k absorpci. Když je ztráta elektromagnetismu významná, pohlcená energie vlnění je přeměněna na teplo a neškodně uvolněna.

Ultratenké zařízení WINGUARD device má technologii EMS-MAXTM , která integruje a využívá vlnově-absorpční materiály s vysokou magnetickou permeabilitou inovativním způsobem. Takto poskytuje komplexní a účinné řešení pro filtraci elektromagnetického záření z mobilních telefonů.

Navíc, EMSI CleanTM technologie WINGUARDu může doprovázet, srovnávat a pevně vázat elektromagnetické vlny. Díky srovnávání impedance může rozpoznat elektromagnetickou rezonanci resonanci a rychle přeměnit záření na tepelnou energii, která je bezpečně rozptýlená do vzduchu.