kingdom czech
logo    Anionové hygienické vložky  a další produkty pro zdraví  Harmonie s přírodou 

Při objednávce v ČR nad 2998,99 Kč a v SR nad cca 180 EUR  poštovné zdarma.

--------------------------------------------------------------------------------------

DOMÁCÍ SIRUPY na www.ceskysirup.cz.


O výrobci
O výrobci

Winalite Company - je společnost, která se zaměřuje na výzkum a výrobu zboží určeného k udržení zdraví pohlavních orgánů žen a dětí.

Společnost Winalite Company vlastní výrobní kapacity: standardní továrnu o ploše 100 000 čtverečných metrů a více než 60 nejnovějších automatických strojů, určených ke zpracování základních surovin a výrobě ženských vložek.

Roční produkcí více než tří miliard hotových výrobků zaujímá Winalite přední místa ve výrobě tohoto druhu zboží v Číně a zahraničí. Přísně zachovává normy Mezinárodního systému řízení jakosti.
Společnost obdržela v roce 2000 certifikát MKC 9001 (ISO 9001): licence Mezinárodního systému řízení jakosti 2000. To hovoří o tom, že produkty Winalite odpovídají všem světovým kritériím jakosti a bezpečnosti!
Díky práci vysoce kvalifikovaných specialistů dosáhla revolučních výsledků ve sféře výzkumu a použití aniontových materiálů!

Společnost Winalite Company jako první použila aniontové materiály k výrobě ženských vložek a obdržela velký počet národních patentů.

Řadu aniontových hygienických potřeb Love Moon jako zboží vysoké technologické úrovně doporučuje Mezinárodni Asociace tradiční Čínské medicíny, a v Číně známé Centrum zabývající se hodnocením značkového zboží pojmenovalo řadu těchto výrobků «Hlavním novým kosmetickým módním trendem Číny».
Kvalita tohoto zboží a suverenita módního trendu je základem pro další stabilní vývoj našeho podnikání.

Díky aktivní činnosti spojené s rozšiřováním nových odbytišť a hledáním nových perspektiv vývoje se společnost Winalite Company stala jednou z vedoucích společností na domácím trhu a pokračuje v upevňování své konkurenční způsobilosti.
V poslední době se ve společnosti aktivně pracuje nad mezinárodními projekty, které se týkají výroby komplexního zařízení. V současné době jsou prozkoumané trhy Jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky a Evropy. Zahraniční partneři společnosti oceňují myšlenku mezinárodního rozšíření výroby.

Jedná se o vysoce kvalitní patentované zboží. V Číně se tato produkce pokládá za inovaci a je světovým lídrem svého druhu.

 

Certifikáty

ATEST

 

Certifikát EU

 

Certifikát ISO